Nauka Pływania dla Dzieci Łódź

Professional Swimming Academy

Zadbaj o Rozwój Twojego Dziecka

bo prawidłowy rozwój to elementarna podstawa.

Zapisując dziecko na zajęcia nauki Plywania robisz wielki krok dla ludzkości niczym Neil Armsotrong w 1969 roku. A tak serio to jako rodzic przyczyniasz sie do prawidłowego i zdrowego rozwoju swojego dziecka a co więcej dbasz o jego bezpieczeństwo i już na tym etapie wiedz ze jesteś rodzicem na medal.

Pamiętaj aktywnosc w wodzie to dla dziecka nie tylko nauka i zdobywanie poszczególnych umiejętności i mega zabawa ale to także kształtowanie cech osobowości takich jak odwaga czy pewność siebie które będą mu niezbędne przez całe życie. W szkole Plywania Professional swimming academy zadbamy o Wszystko!

Co daje dziecku Nauka Pływania?

Zobacz czemu warto rozpocząć przygodę z Nauką Pływania.

Umiejętności

do ``poruszania`` się w wodzie.

Doświadczenie

obycie się w wodzie to podstawa.

Mega Zabawa

przez połaczenie aktywności i naukii.

Prawidłowy Rozwój

na każdym z etapów.

Bezpieczeństwo

przy przyszłych zabawach w wodzie.

Kolegów i Koleżanki

i zdobyte nowe przyjaźnie na lata.

Nauka Pływania dla Dzieci - Poziom I

Dzieci w wieku 4-5 lat.

Nauka dzieci bezpiecznego zachowania w wodzie jest najważniejsza , Jako rodzic musisz pamiętać, że wyjazd na wakacje wiąże się zabawą w wodzie, a jeśli dziecko będzie wiedziało jak bawić się bezpiecznie to będzie czerpało z tego jeszcze więcej frajdy a Ty jako rodzic będziesz spokojny o jego bezpieczeństwo.

Czego uczymy podczas zajęć?

Pierwszy etap oswajania się z wodą.

Najwazniejsze jest bezpieczeństwo zwłaszcza w wodzie. Na poczatku nauki Plywania stawiamy na oswojenie dziecka z wodą, przełamanie strachu i pokazanie, że Plywanie to przede wszystkim dobra zabawa. Skupiamy się na nauce dzieci poruszania się w wodzie. Zachęcamy do zanurzania buzi w wodzie i odkrywania nowego podwodnego świata dzięki czemu codzienne kąpiele przestają być powodem do płaczu.

Oswojenie

Dziecka z wodą.

Pierwsze Nury

Z buzią pod wodą

Beczpieczeństwo

i komfort dziecka w wodzie.

Asekuracja

pływanie z tzw. ``makaronem``.

Nauka Pływania dla Dzieci - Poziom II

Dzieci w wieku 6-7 lat.

Grupa w której skupiamy się poza podstawami na prawidłowej pracy nogami oraz rękoma co w przyszłości pomoże w szybszej nauce pływania wszystkimi stylami. Rzecz jasna, że nadal uczymy zachowania bezpieczeństwa w wodzie oraz zdobywamy kolejne poziomy doświadczenia w wodzie.

Czego uczymy podczas zajęć?

Drugi etap pokonywania własnych barier.

Powoli wprowadzamy elementy techniki oraz prawidłowej pracy nogami oraz rękoma. Pływania z „makaronem” staje się łatwizną i startujemy z pływaniem z deską. Pokonujemy samodzielnie większe odległości na pływalni i rozpoczynamy naukę pływania na brzuchu oraz grzbiecie. Zajęcia prowadzone są na wypłyconym torze basenowym dzięki czemu dzieci czują się pewniej i mają większą kontrolę podczas zajęc prowadzonych przez nasz zespół.

Doskonalenie

pływania z asekuracją.

Bezpieczeństwo

i komfort dziecka w wodzie.

Większy Dystans

pokonywany z deską

Technika

pływanie na brzuchu i grzbiecie.

Nauka Pływania dla Dzieci - Poziom III

Dzieci w wieku 8-11 lat.

W zajęciach uczestniczą dzieci którym nie straszne są wodne wyzwania! Uczestnicy potrafią już samodzielnie pływać przy pomocy samych nóg oraz mają podstawy pływania rękoma. Nie jest im obcy styl grzbietowy oraz dowolny. Zajęcia odbywają się na głębokim basenie.

Czego uczymy podczas zajęć?

Doskonalimy technikę i pracujemy nad stylem.

W tej grupie rozpoczynamy pracę nad pełnym stylem grzbietowym i dowolnym. Duży nacisk kładziemy na to, żeby technika pływania była idealna. Rozpoczynamy podstawy stylu klasycznego oraz pracujemy nad odbiciami od ściany i płynięciu w „strzałce”. Pracujemy nad skokami na główkę – w końcu to jedna z podstawowych umiejętności każdego pływaka. Nad wszystkim maja pieczę nasi trenerzy – gotowi by zademonstrować wszystkie ćwiczenia.

Doskonalenie

pływania z asekuracją.

Bezpieczeństwo

i komfort dziecka w wodzie.

Większy Dystans

pokonywany z deską

Technika

pływanie na brzuchu i grzbiecie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Telefon kontaktowy

+48 792 961 407

Telefon kontaktowy

+48 733 223 699

Adres mailowy

info@psacademy.pl

Facebook

www.fb.me/PSAszkolka/

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej

Napisz do nas!

Skontaktujemy się z tobą i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Poznaj zespół Professional Swimming Academy

Nasz zespół to trenerzy w przeszłości występujący podczas zawodów na arenach międzynarodowych których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do pływania. Naszą szkółkę prowadzimy z powodzeniem od 6 lat dzięki czemu możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy doświadczoną ekipą.

Opinie naszych klientów którzy skorzystali z naszej oferty

Nie moderujemy, nie usuwamy, nie dodajemy od siebie - chcemy abyście mieli szeroki pogląd na jakość naszych usług.

Sylwia
Sylwia
2022-07-09
Zweryfikowana
Świetne półkolonie 😁Szkoda,że tydzień tak szybko minął. To był drugi rok naszego syna z Wami, a córki pierwszy. Już mówią,że za rok też będą z Wami😁Kadra trenerska naprawdę super. Dzieci były zachwycone. Dziękuję bardzo za cudowny tydzień. Świetna robota👏👏👏
Aleksandra Chrusciel
Aleksandra Chrusciel
2022-07-05
Zweryfikowana
PSA - Professional Swimming Academy jesteście wspaniali !!! Półkolonie rewelacja! Córka bardzo zadowolona. Dziękujemy za profesjonalizm, ogrom radości, super zabawę i naukę 🏊‍♀️ 💪
Katarzyna Malinowska
Katarzyna Malinowska
2022-07-02
Zweryfikowana
Marcel bardzo zadowolony z półkolonie pływackich, świetni trenerzy, super zajęcia , profesjonalne podejście - mega polecam !!!!
Mateusz Bednarski
Mateusz Bednarski
2022-03-27
Zweryfikowana
Polkolonie z PSA to najlepszy pomysł na spędzenie wolnego czasu! Kompetentni trenerzy, uśmiechnięta i sympatyczna kadra i zróżnicowane atrakcje (kino, Mandoria, kręgle itd) sprawiają, że dzieciaki chętnie brały udział w zajęciach! Dziękujemy!
Emilia Maciejewska
Emilia Maciejewska
2022-03-27
Zweryfikowana
Najlepsze półkolonie w mieście, już nie możemy doczekać się kolejnych. Polecam
Ewelinka Rrr
Ewelinka Rrr
2022-03-27
Zweryfikowana
Dzieci zadowolone z pobytu na feriach z PSA 🙂 Codziennie inne atrakcje, polecam serdecznie i dziękuję.
gocha talach
gocha talach
2022-03-27
Zweryfikowana
Córka po pierwszym treningu zapytała z wielką nadzieją w głosie czy na pewno wróci za tydzień na następny. Myślę, że to najlepszy dowód jak super prowadzone są zajęcia 🙂 Półkolonie to też był sztos! Treningi pływania codziennie plus masa dodatkowych atrakcji, dziecko zachwycone. Nie wspominając o tym, że po tygodniu w PSA już pływała! 5 gwiazdek to za mało 🙂 Do zobaczenia na zajęciach!
Milena Falkowska
Milena Falkowska
2022-02-28
Zweryfikowana
Dziękujęmy za super półkolonie. Codziennie pływanie, poza tym kręgle, ścianka, kino, Mandoria, a co najważniejsze charyzmatyczna kadra pełna energii 🙂