Doskonalenie Pływania i Analiza Techniki

Professional Swimming Academy

Czas udoskonalić Twoje umiejętności!

Zadbamy o to wspólnie!

Potrafisz już pływać, ale chcesz doskonalić swoje umiejętności? Treningi pływackie w grupie to doskonała okazja, żeby dalej się rozwijać i aktywnie spędzać czas. Jeśli myślisz, że pływanie to nudny sport dla indywidualistów, to jesteś w ogromnym błędzie! Ta dyscyplina opiera się na wzajemnych relacjach w grupie treningowej, z którą wspólnie przełamiesz słabości i lęki. Więź stworzona podczas treningów często przeradza się w przyjaźń na długie lata.

Co możemy Ci zaoferować?

Razem możemy wypracować wiele.

Poprawa technikii

na każdym etapie rozwoju

Analizę

podczas wszystkich zajęć.

Poprawę Sylwetki

lub jej zarysowanie

Doskonalenie

wszystkich styli pływackich

Zaangażowanie

twój sukces to także nasz sukces.

Motywację

twój sukces to także nasz sukces.

Doskonalenie Pływania i Analiza Techniki Łódź

Postaw na doświadczonych trenerów z naszej szkółki pływackiej

Planując trening stacjonarny, opieraliśmy się przede wszystkim na naszych doświadczeniach zebranych podczas wielu lat kariery zawodniczej, startów w dziesiątkach zawodów oraz treningów pod okiem najlepszych trenerów w Polsce, w trakcie których przepłynęliśmy kilkanaście tysięcy kilometrów.
Dzięki temu atmosferę treningu sportowego możemy przekazać uczestnikom naszych treningów. Nie ma mowy o nudzie – starannie dobrane i zróżnicowane ćwiczenia sprawią, że każde zajęcia będą dobrą zabawą i nawet nie zauważysz, kiedy minie godzina.

Proponujemy treningi pływackie dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych pływaków. Dla głodnych wyzwań sportowych powstała nasza sekcja „Drużyna A”, która reprezentuje nas na zawodach. Chętnie doradzimy w zakresie doboru sprzętu treningowego – współpracujemy z najlepszą firmą na rynku pływackim – Finis.

Nasz unikalny program szkolenia zapewni zawodnikom wiele nowych bodźców oraz skróci czas nauki pływania. Pomożemy Ci zaplanować i zrealizować sportowe cele – mamy w tym doświadczenie.

Czego uczymy podczas zajęć?

Treningi pływackie dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych pływaków.

Podczas naszych zajęć najbardziej skupiamy się na analizowaniu technikii i jej udoskonalaniu. Szlifujemy już zdobyte umiejętności oraz poprzed odpowiednio dostosowane zajęcia poprawiamy wydolność organizmu. Wszystko to składa się na poprawę zdrowia, sylwetki i utrzymanie optymalnej formy.

W basenie pomagamy osiągnąć wyznaczone cele oraz dajemy możliwość spożytkowania aktywnie wolnego czasu. Dodatkowo dbamy o Twoją motywację i zapał do regularnego uczestnictwa w zajęciach.

Techniki

we wszystkich stylach pływackich.

Wyznacać Cele

odpowiednie dla poziomu zaawansowania

Oddychania

niezbędnego przy pływackich treningach.

Style Pływackie

Żabka, kraul, grzbietowy itp.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Z największą przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej działalności.

Telefon kontaktowy

+48 792 961 407

Telefon kontaktowy

+48 733 223 699

Adres mailowy

info@psacademy.pl

Facebook

www.fb.me/PSAszkolka/

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zatoka Sportu Politechniki Łódzkiej

Napisz do nas!

Skontaktujemy się z tobą i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Poznaj zespół Professional Swimming Academy

Nasz zespół to trenerzy w przeszłości występujący podczas zawodów na arenach międzynarodowych których połączyła wspólna pasja i zamiłowanie do pływania. Naszą szkółkę prowadzimy z powodzeniem od 6 lat dzięki czemu możemy śmiało stwierdzić, że jesteśmy doświadczoną ekipą.

Opinie naszych klientów którzy skorzystali z naszej oferty

Nie moderujemy, nie usuwamy, nie dodajemy od siebie - chcemy abyście mieli szeroki pogląd na jakość naszych usług.

Sylwia
Sylwia
2022-07-09
Zweryfikowana
Świetne półkolonie 😁Szkoda,że tydzień tak szybko minął. To był drugi rok naszego syna z Wami, a córki pierwszy. Już mówią,że za rok też będą z Wami😁Kadra trenerska naprawdę super. Dzieci były zachwycone. Dziękuję bardzo za cudowny tydzień. Świetna robota👏👏👏
Aleksandra Chrusciel
Aleksandra Chrusciel
2022-07-05
Zweryfikowana
PSA - Professional Swimming Academy jesteście wspaniali !!! Półkolonie rewelacja! Córka bardzo zadowolona. Dziękujemy za profesjonalizm, ogrom radości, super zabawę i naukę 🏊‍♀️ 💪
Katarzyna Malinowska
Katarzyna Malinowska
2022-07-02
Zweryfikowana
Marcel bardzo zadowolony z półkolonie pływackich, świetni trenerzy, super zajęcia , profesjonalne podejście - mega polecam !!!!
Mateusz Bednarski
Mateusz Bednarski
2022-03-27
Zweryfikowana
Polkolonie z PSA to najlepszy pomysł na spędzenie wolnego czasu! Kompetentni trenerzy, uśmiechnięta i sympatyczna kadra i zróżnicowane atrakcje (kino, Mandoria, kręgle itd) sprawiają, że dzieciaki chętnie brały udział w zajęciach! Dziękujemy!
Emilia Maciejewska
Emilia Maciejewska
2022-03-27
Zweryfikowana
Najlepsze półkolonie w mieście, już nie możemy doczekać się kolejnych. Polecam
Ewelinka Rrr
Ewelinka Rrr
2022-03-27
Zweryfikowana
Dzieci zadowolone z pobytu na feriach z PSA 🙂 Codziennie inne atrakcje, polecam serdecznie i dziękuję.
gocha talach
gocha talach
2022-03-27
Zweryfikowana
Córka po pierwszym treningu zapytała z wielką nadzieją w głosie czy na pewno wróci za tydzień na następny. Myślę, że to najlepszy dowód jak super prowadzone są zajęcia 🙂 Półkolonie to też był sztos! Treningi pływania codziennie plus masa dodatkowych atrakcji, dziecko zachwycone. Nie wspominając o tym, że po tygodniu w PSA już pływała! 5 gwiazdek to za mało 🙂 Do zobaczenia na zajęciach!
Milena Falkowska
Milena Falkowska
2022-02-28
Zweryfikowana
Dziękujęmy za super półkolonie. Codziennie pływanie, poza tym kręgle, ścianka, kino, Mandoria, a co najważniejsze charyzmatyczna kadra pełna energii 🙂